Szanowni Panowie

Forum glidyjne Szanownych Panów


#1 2012-04-09 10:57:11

 Iskariota

Oficer

Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2012-04-09
Posty: 60

Aplikanci

Witam aplikantów do Szanownych Panów. :)

Swoje CV podajemy według podanego schematu;

1. Nick
2. Ratio (ilość walk wygranych w %) i level
3. Wiek
4. Czas poświęcony na grę
5. Krótka auto charakterystyka, minimum 3 zdania
6. Dlaczego chcesz dołączyć do Szanownych Panów?
7. Czego oczekujesz od gildii?

Złożenie podania nie wymaga rejestracji na forum!
Postujecie klikając "Odpowiedz" w prawym dolnym rogu mojej wiadomości.

Offline

#2 2012-04-09 18:03:53

rekrut

Gość

Re: Aplikanci

1. Tai-Lung
2. 18 lat
3. 1-3 h dziennie
4. Max ze Sławna (woj. łódzkie). Trenuje wyczynowo kolarstwo, jestem fanem Tolkiena i Sapkowskiego.
Dosyć świerzy gracz, choć szybko się uczę(doświadczenie z The-West [1św. 120lvl], Plemiona).
5. Chcę dołączyć do was, bo poszukuję gildii, która chce coś zdziałać na tym świecie.
6. Dużej aktywności oraz miłej atmosfery.

Proponuje przyjąć na OP - L.Snow
Popieram- Iskariota
Popieram - Nancy

#3 2012-04-11 22:03:56

MejDej92

Gość

Re: Aplikanci

MejDej92
20 lat
1-1.5h
jestem Kuba trenuje mma sztuki walki to moja pasja gram wiedźmina bo uwielbiam ta grę i starm sie byc najlepszy bo jak cos robie to robie tak aby było jak najlepiej
chce dołaczyc do was bo poszukuje dobrej gildi w której bede sie mógł rozwijac
oczekuje dużej aktywności

Minus za trochę nieuporządkowaną wypowiedź i brak interpunkcji. Nie jestem za, ale utrudniać nie zamierzam- jak decydujecie. Sugeruje okres próbny, ale trochę wydłużony. Iskariota
Ja sugeruję okres próbny trwający 2 tygodnie... Nancy

Za samo pogwałcenie tak prostego regulaminu wypowiadania się - NIE. - L.Snow

NIEAKTUALNE

#4 2012-04-14 10:36:38

malano22a

Gość

Re: Aplikanci

Witam.
1. malano22
2. 14 lat
3. 1-1.5h dziennie
4. Mam na imię Maciej. Interesuję się muzyką (Black Sabbath, Three Days Grace, Behavior, gram na pianinie), książkami (zagraniczna i polska fantastyka i sci-fi, m.in. Dan Simmons, Sapkowski, Grzędowicz, Turska), grami komputerowymi (m.in. TES V: Skyrim czy Minecraft). Od kilku lat ćwiczę sztukę walki Aikido. Poza tym prowadzę sesje w Dungeons & Dragons. Jestem miły, nie spamuję i nie wyzywam innych - przynajmniej bez powodu
5. Chciałbym dołączyć do was, by zobaczyć jak to jest być w gildii, byłby to mój pierwszy raz.
6. Przede wszystkim miłej atmosfery.
P.S. Zarejestrowałem się myśląc, że to konieczne, dlatego system nie przyjął nazwy "malano22".

Szkoda, że 14 lat. Nie wiem czy u nas jest w ogóle taka osoba... Nie wiem, co na to powiedziałby Lord Snow. Szczerze to nie wiem co z naszym malano zrobić. Iskariota masz jakiś pomysł? Przyjmujemy na okres próbny czy jak? - Nancy

Myślę, że Lord zgodziłby się przyjąć malano, szczególnie, że Jego CV pokazuje, że kolega jest na poziomie. Okres próbny wydaje mi się wskazany, ale proszę, by ktoś z SzP jeszcze wyraził swoje zdanie. Iskariota

Ładnie piszesz jak na osobę w swoim wieku, jednak, aż na takie ustępstwo pójść nie możemy. Jestem na NIE. - L.Snow

NIEAKTUALNE

#5 2012-04-15 20:38:01

bonciu

Gość

Re: Aplikanci

Hejka

Szanowni Panowie poniżej moje dane:)
1. Bonciu
2. 34
3. 2h
4. lubię grać w gry, szczególnie Wiedźmina:), również z pasją czytam fantasy-szczególnie Terrego Pratchett-a
5. Chce sobie pograć - jestem początkującym graczem ale szybko się uczę, chcę rozwijać postać i coś sensownego zadziałać:)
5. Dlaczego chcesz dołączyć do Szanownych Panów?
6. Oczekuje dobrej zabawy

Chyba jednak mały problem z 3 zdaniami o sobie, jak i z 5 pytaniem.poza tym sprawia wrażenie kogoś ciekawego, ale lekko niezdyscyplinowanego. Proponuję okres próbny. Iskariota
Ciekawi mnie dlaczego nie odpowiedział na pytanie piąte: Dlaczego chcesz dołączyć do Szanownych Panów? Też bym przyjęła na okres próbny. Nancy
Przykro mi, potrenuj jeszcze i kiedy poprawisz statystyki spróbuj ponownie - dzisiaj jestem na NIE - L.Snow

#6 2012-04-17 19:04:32

bonciu

Gość

Re: Aplikanci

Przykro mi z takiej decyzji. Myslalam, ze jak na Szanownych Panow przystalo nie wzgardzicie zadnym kandydatem, ktory chcialby sie rozwinac pod waszymi skrzydlami.
No trudno...

My chętnie Ciebie przyjmiemy, ale jak podniesiesz swoje ratio do 50%+. Proponuję, abyś zmieniła swój build, a jak nie masz na to kasy to idź do doliny Kaer Morhen i nazbieraj wystarczająco dużo na zmianę i może nową broń Nancy

Patrz powyższa wypowiedź. Jakby co, to możesz zapytać kogoś z większym doświadczeniem. Iskariota

Ok, 2 tygodniowy OP na poprawienie statystyk, złóż podanie :-)

#7 2012-04-17 21:35:59

Adam Bekkert

Gość

Re: Aplikanci

Hej.
więc w kolejności:
1) Adam Bekkert
2) 78-67 lvl:19. Nie świecę może "ideałem" ale nie boje się żadnej walki i bije się przeważnie z wyższymi levelami
3) 27 lat
4) Co do ilości czasu to zależy czy siedzę w pracy też czy nie, średnio to z 1-3h dziennie
5) Coś o sobie? Dużo pracuję, dużo biegam, dużo gram na perkusji. Znajomi kręcą bekę że mnie podrzucili do Polski, bo nie zachowuje się jak
przeciętny Polak... bo lubię swoją pracę, lubię moje życie, i uważam że ogólnie fajnie jest:)! Lubię eksperymentować, chodzić po plaży z psem i patrzeć w sufit.
6) Dlaczego chcę dołączyć? hmmmm, bo Iskariot mi linka podesłał i powiedział że jest fajny klimat, a ja spiętych pośladów i rygoru jak w obozie nie znoszę.
Gra jest po to by się dobrze bawić, to wszystko:)!
7)Czego oczekuję? Dobrego klimatu i styka;)

Jestem zdecydowanie na TAK. ^^ Iskariota
Kocham ludzi z takim podjeściem do życia JESTEM NA TAK Nancy
Idealny kandydat na członka Szanownych Panów :-) - Jestem na TAK, złóż podanie. L.Snow

#8 2012-04-18 20:24:07

Adam Bekkert

Gość

Re: Aplikanci

No to super:-)!
hmmm, no to teraz jak załatwiamy zapisanie mnie:P?

Złóż podanie w zakładce Gildia Nancy

W tejże zakładce wyszukujesz "Szanowni Panowie" jak tylko zobaczymy aplikacje, to przyjmujemy. Iskariota

#9 2012-04-21 19:25:33

FrrEsHu

Gość

Re: Aplikanci

1. Nick : FrrEsHu .
2. Ratio (ilość walk wygranych w %) i level : Ratio 80% .
3. Wiek : 18 lat .
4. Czas poświęcony na grę : W tygodniu cienko bo matura niedługo :-) A w weekendy to mogę ile mi się podoba .
5. Krótka auto charakterystyka, minimum 3 zdania : Chodzę do  technikum informatycznego w Warszawie.Moje zainteresowania to informatyka(to oczywiste) i dupy.
6. Dlaczego chcesz dołączyć do Szanownych Panów? : Gildia ta mi zaimponowała swoim zachowaniem wobec innych. Chcę,także pomóc gildii się rozwijać i poznać nowych znajomych :-)
7. Czego oczekujesz od gildii? : Tak w ogóle to niczego :-)



Nancy: Zapomniałeś napisać jaki masz lvl (Ma 16 lvl), a tak poza tym to nie podoba mi się wyrażenie "dupa". Szanowni Panowie stawiają kulturę jako główny punkt rekrutacji, więc nasz lider pewnie Ciebie nie przyjmie. Przykro mi, że nie potrafisz spojrzeć na kobiety w inny sposób - jeżeli słowo "dupa" tego dotyczyło. Pozdrawiam...

Niby wszystko fajnie, ale określenie tego zainteresowania trochę nie pasuje do Szanownego Pana. Kobieta nie jest tylko obiektem/elementem związku. Iskariota
Wielokrotnie widziałem Twoje zachowanie na tawernie i przykro mi, ale takich osób nie szukamy - zdecydowanie na NIE - L.Snow

#10 2012-04-23 19:25:22

FrrEsHu

Gość

Re: Aplikanci

Dobrze.
Przepraszam bardzo za moje wyrażenie "dupy".
Nie będę już tak mówił na atrakcyjne kobiety


Dziękuję

Prawidłowe zachowanie.

#11 2012-04-24 22:21:10

Gambol

Gość

Re: Aplikanci

1. Gambol ( Maciek i mam 33 lata )
2. Mam 16 lvl i ratio 54%
3. Gram w wiedzmina bo lubie i mnie odpręrza, dosyc czesto gram bo zdaża mi sie nawet do 5 godzin wieczorkami.
4. Lubie słuchac dobrej muzy, czasem w esce leci niezła, ale tak to sam sobie ją ogarniam z neta. Mam firme i jestem szefem i żądze personelem, lubie swoje życie.
5. No bo jesteście super i miło mi sie rozmawia z Iskariota
6. Oczekuje fajnej zabawy


Poważne problemy z kulturą na tawernie, dyslektyzm tylko papierowy, nie jako prawdziwe schorzenie, brak chęci poprawy błędów ortograficznych. Wiek chyba lekko zawyżony, gdzieś 20 lat. Teksty
22:51:26 {P16} [AGONY]Gambol: hehe i smierdzisz kalem 
nie są na miarę osoby dorosłej, a tym bardziej odpowiednie dla Szanownego Pana.
Mi też się miło rozmawiało, ale jestem na
NIE Iskariota
Jak zobaczę poprawę Twojego zachowania na VS na tawernie przez tydzień (albo dwa) to MOŻE Ciebie przyjmę. Jestem na NIE - Nancy
NIE i nie próbuj aplikować ponownie. - L.Snow

#12 2012-04-25 12:21:40

saharos

Gość

Re: Aplikanci

1. Nick:Saharos
2. Ratio i level:ratio jak na razie 60% lvl dopiero 15
3. Wiek: 15 lat
4. Czas poświęcony na grę: kilka godzin dziennie. Przeważnie po 2-3.
5. Krótka auto charakterystyka, minimum 3 zdania: Mam na imię Mateusz. Pasjonuje się literaturą fantasy i sztukami walki. Uprawiam kolarstwo terenowe. Jestem dość miłą osobą. Chyba wystarczy .
6. Dlaczego chcesz dołączyć do Szanownych Panów? Szukam ludzi z którymi będę mógł pograć w wiedźmina  w miłym towarzystwie.
7. Czego oczekujesz od gildii? Miłej atmosfery.

OP 7 dni, witamy.
Skoro Iskariota jest na tak, to cóż innego pozostaje mi zrobić ? :-) - TAK. L.Snow
Mimo, że już przyjęty bez mojego zdania to i tak wyrażę je: dzisiaj go widziałam i razem uspokajaliśmy trolle na VS, więc jestem na TAK Nancy

#13 2012-04-25 13:35:35

Mordimmer

Gość

Re: Aplikanci

1. Mordimmer
2. 16 lvl i ratio 50% (jest poprawa na poczatku miałem 45% )
3. Mam 19 lat, 2-4 godzin dziennie
4. Cóż, jestem uczniem klasy maturalnej w LO w Gliwicach, lubię grać w Wiedźmina, bo jest wspaniałą kontynuacją przygody z powieści . Jeżdze na rowerze i gram na elektryku (nie ma to jak dobra solówka ).
5. Bo jako pierwsi mnie zachęciliście
6. Przygody

Jestem jak najbardziej na TAK. Iskariota
Ładne podanie, wiek zachowany, OP - 7 dni L.Snow
Przykre jest to, że nawet nie poznałam, a już się źle zachował na tawernie. Nancy

NIEAKTUALNE

#14 2012-04-25 15:38:15

Mordimmer

Gość

Re: Aplikanci

jakis blond wyskoczył!?!?

Nie, w związku z podejrzeniem o zatajanie własnej tożsamości i zachowanie na tawernie godne rozwydrzonego 12 latka, a nie Szanownego Pana zostałeś od nas wyproszony. Iskariota
Dobrze, że mamy takich dobrze kontrolujących oficerów. Nie martw się, ja też jak przyjmowałam niektóre osoby (gdy nie było tego forum) to się bałam, aby nie trafić na dwulicowe osoby. Nancy pozdrawia

#15 2012-04-25 20:51:37

PanNorbercik

Gość

Re: Aplikanci

1.PanNorbercik

2.Moje ratio wynosi 91%. Mam 6 lvl.

3.Mam 21 lat.

4.Chodzę do pracy,więc na wiedźminie jestem wieczorkiem. :-)

5.Mam na imię Norbert.Trenuję kolarstwo,lubię czytać książki Sapkowskiego np. Wiedźmina i Flanagana "Zwiadowcy".
Lubię także spać,nawet przez pół dnia. :P

6.Chcę pomóc gildii się rozwijać,a także poznać nowe i zapewne miłe osoby. :-)

7.Oczekuję,że każdy będzie wpierać się nawzajem :-)

Dziękuję za przeczytanie mojego podania :-)


Jestem za OP 7 dni, ale z obserwacją wypowiedzi na tawernie. Iskariota
Jestem też za OP 7 dni i także jestem za obserwacją wypowiedzi na tawernie. Nancy :)
Przychylam się do stanowiska oficerów - L.Snow

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.arabistyka.pun.pl www.managerleaguegold.pun.pl www.souleaterpbf.pun.pl www.arlublin.pun.pl www.vsbednarski.pun.pl