Szanowni Panowie

Forum glidyjne Szanownych Panów


#16 2012-04-27 14:08:32

PanNorbercik

Gość

Re: Aplikanci

A więc niech tak będzie

#17 2012-04-28 19:23:40

Monster

Gość

Re: Aplikanci

Witam
przez niektorych jestem znany
1. Monster
2. moje ratio 91%, lvl. 30 nie dlugo 31 ^^
3. 18 lat
4. czas, zalezy od wielu czynnikow, ale srednio 1,5 godz dziennie glownie wieczorami lecz zdarza sie ze i wciagu dnia zagoszcze
5. cos o sobie, hmmm... zaczne od charakteru:
- towarzyski
- kiedy trzeba powazny
- dzentelmen
- romantyk
- marzyciel
- indywidualista (w sprawach pracy, wole cos robic samemu niz zdawac sie na laske czy nie moc innych) ;p
moze za bardzo poplynalem z tym opisem, ale taki jestem xD
6. chce dolaczyc poniewaz znam kilka osob od was i sa bardzo fajni, nie moge doczekac sie kiedy poznam reszte
7. oczekuje... hmmm... wszystkiego co dobre, milej atmosfery i dobrej zabawy
pozdrawiam Monster

Znam i ręczę, że osobnik ów będzie dobrym Szanownym Panem. ^^  Jestem na TAK. Iskariota
Skoro Iskariota tak Cię zachwala, to witaj w SzP :-) - TAK - L.Snow
AAAAAAA.... POTWÓR!!! xD

#18 2012-05-03 12:17:50

Nowy

Gość

Re: Aplikanci

Nick: Raxvier
Ratio: Narazie 83% 8 lvl ale dlatego ze gram dopiero 3 godziny. Grałem wcześniej dużo w tą grę i potrafię dobrze grać.
Wiek: eeem Mniej niż 18 lat ale mam nadzieję że pomimo tego zostanę przyjęty do Gildii.
Czas poświecony : Dużo, pare godzin dziennie.
Charekterystyka : eem no cóż Słucham muzyki takiej Jak Thrash Metal lub inne rodzaje, ale nie pogardzę porządnym hiphopem. Lubię przebywać baaardzo dużo poza domem ale mam czas na długie granie na komputerze. Lubię czytać książki takie Seria Sapkowskiego o wiedzminie i inne fantastyczne. Interesuje się Starożytnością, Prehistorią i Średniowieczem.
Dlaczego : Bo spodobała mi się ta Gildia, I nazwa bardzo ,,Szanowna"
Czego: Miłej atmosfery, ludzi do pogadania, no i przede wszystkim ,, Uszanowania "

Mniej niż 18 lat - w takim razie ile masz?- Nancy No niestety nie możemy aż tak nagiąć regulaminy ;/ Zapraszamy za 3 lata do Szanownych Panów
Podpinam się pod powyższe pytanie. Iskariota

#19 2012-05-11 21:57:49

Lorenzo5

Gość

Re: Aplikanci

1. Lorenzo5
2. 57%wygranych (219 stoczonych walk) 23poziom
3. 17 lat
4. zależy w ciągu tygodnia to 1-2h a w czwartki jeśli to potrzebne mogę być dostępny w godzinach 8-15
5. Na tym koncie grałem już wcześniej, miałem przerwę około 2miesiące ale wróciłem i mam zamiar grać z powrotem szczególnie że niedługo wakacje i pewnie w godzinach porannych będe siedział w domu i grał
6. Dołączyć chcę ponieważ gra troszkę się nudzi jak tylko się pojedynkuje, a dyskusje z kolegami z gildii bardzo urozmaicają grę
7. Od gildii oczekuję że prawie zawsze ktoś będzie aktywny i będzie można pogadać

OP 7 dni, o ile inni się zgodzą. Iskariota
Ja też jestem za OP 7 dni Nancy

#20 2012-05-13 20:12:31

Int

Gość

Re: Aplikanci

1. Imre Kiss
2. 65%, 8 lvl
3. Rocznik 95
4. Codziennie online, jak wyjeżdżam (raz na jakiś czas), to się zdarza, że mnie nie ma.
5. Nie będę o sobie pisał, bo napiszę bzdury. Do zaoferowania mam swoją rozmowność i potężne doświadczenie na vs, bo gram od czasów, gdy ta szopka zwała się jeszcze duelmail
6. Dax mnie zapraszał. Chcę czasem pogadać z kimś innym, niż Szczury.
7. Dużo literek na Waszym czacie.

:> Iskariota

Jeżeli nie byłeś w Oddziale Zamkniętym to chętnie zapraszamy do Szanownych Panów xD Nancy

#21 2012-05-14 20:58:22

krolik

Gość

Re: Aplikanci

1.krol_pokonanych

2.Moje ratio wynosi 74%. Mam 7 lvl i 400k orenow na koncie :P

3.Mam 21 lat.

4. Studiuje weterynarie od czasu do czasu, raczej skupiam się na  turniejach

5.Gram na versusie od paz 2008 na s1, nik ten sam,  osiagniecia z niego wygranie paru turnieii, , zalozyciel gilid hcw, ( wczesniej coa, ) ale to raczej historia s1

6.Chcę pomóc gildii się rozwijać,a także przekazac moja wiedze i namieszac na tym siwiecie

7. eeee

Dziękuję za przeczytanie moich wypocin
Błędy drugorzędne, a także brak poszanowania dla swojego podania w postaci nie przeczytania go i poprawienia błędów (choćby literówek), pozwala mi wątpić w Twój wiek, a także pozwala mi sądzić, że jesteś osobą nazbyt arogancką. Jestem na - NIE. L.Snow

Wiek może i prawdopodobny, ale podanie ocieka "byleby zrobić". Niezłe osiągnięcia, ale gildia to nie tylko maszynki do punktów. :) Jestem na NIE.  Iskariota

Komu chcesz tą wiedzę przekazywać? Czemu chcesz namieszać na tym świecie? Jakoś te dwie rzeczy niepokoiły by mnie, gdybyśmy Ciebie przyjęli do Szanownych Panów. Jeżeli chodzi o sam fakt, że złożyłeś podanie: skoro już się namęczyłęś, aby tu wejść i napisać o sobie, to tak bardzo nie chciało Ci się napisać to ładnie, z poprawnie postawionymi przecinkami i z literami: "ż", "ć" itp.? Też jestem na NIE

#22 2012-05-18 20:06:17

krzyzak

Gość

Re: Aplikanci

nick :krzyzak
ratio i lvl :41% ale konto stare więc poprawi się a lvl 21
wiek:15 lat
czas:zależy czy mi się chce i czy nie gram w coś innego ale takto powyżej 1h na pewno
o mnie: rozpisywać się nie będę więc powiem tylko gry komputerowe
czego szukam i oczekuje w gildi?: przede wszystkim miłej atmosfery i ewentualnej pomocy kiedy np. czegoś nie jestem pewny


Trochę za młody, trudności w napisaniu trochę o sobie. Jestem na
NIE , ale jakbyś potrzebował pomocy, to możesz do mnie napisać.   Iskariota
Ja również służę pomocą Zgadzam się z Iskariotą - jestem na NIE... Nancy

#23 2012-05-21 19:16:01

Aplikacja

Gość

Re: Aplikanci

1.  Yarpen_Zirgin
2. 70%
3. 20
4. Różnie bywa , raz potrafię siedzieć cały dzień jeśli kac doskwiera , a niekiedy się zaloguję na 10 - 15 min.
5. Hm ma być krótka ( Jeśli będzie trochę dłuższa nic się nie stanie :>) A więc  , jestem Kacper , mam 20 lat , uczę się , pracuję dorywczo ( Iii zdziwienie Evribadi) jako kowal . Jest to moja pasja gdyż jest to ginący zawód . Słucham  muzyki takiej jak ; Rock , Metal , Dubstep. Interesują mnie dzieje historii od IX do XI wieku. Mieszkam w województwie Warmińsko-Mazurskim. W Wiedzmin Versus gram jeszcze od podstawowej wersji Duel Mail . Swoją karierę zaczynałem jako szary rekrut A^C . Gram też pod nickiem Rubedo ( Vel Spamer ;> ) . Konto Yarpen założyłem ze względu na wieloletniego kolegi z gry Piotrka. Oraz z Powodu , iż na lvl 30+ nie ma co robić . I prosił bym , jeśli nowi gracze w SzP (jeśli mnie przyjmiecie) będą mieli jakie kolwiek problemy z klasą wiedźmin niech walą jak w dym . Od 1 do 30 lvl wcisnąłem się nim w top 100
6. Chciałbym dołączyć ze względu na karanie za trollowanie na tawernach . Oraz z Powodu iż gra tam  L.Snow , Iskariota , oraz Nancy.
7 . Oczekuję Bicia pokłonów oraz danin codziennych , oraz mszy świętych pod moim imieniem A tak na prawdę , po prostu samego grania
P S   miłej lektury 

Jak tylko aktywność będzie na ODPOWIEDNIM poziomie, to jestem na
TAK. :> Iskariota
Obrządków świętych nie będzie, ale możemy zrobić ucztę powitalną xD Jestem na TAK
Pamiętaj Rubedo, że warunkiem jest aktywna gra wiesz, że i tak miałeś taryfę ulgową, której drugim razem nie będzie. TAK - L.Snow (nieaktywny)

#24 2012-05-22 14:09:39

_Imre_

Gość

Re: Aplikanci

Witam wszystkich,

1. Imre
2. 72% (354 - 138), lvl 25
3. Zbliża się 22 :p
4. Trudno powiedzieć, rano, wieczorem, popołudniu w zależności od zajęć, ok 3 godziny dziennie:)
5. Interesuje się głównie sportem (piłka siatkowa, nożna) ale i lubię również czytać książki, głównie fantasy (Władca Pierścieni, itd.), lubię też majsterkować>
6. Ponieważ słyszałem wiele ciekawych informacji na czacie o tej gildii więc wzbudziła we mnie zainteresowanie. Również Szanowny Pan Iskariota obdarzył mnie zaufaniem i zaproponował przystąpienie w wasze szeregi.;P
7. Oczekuję miłej i przyjaznej atmosfery, oraz wielu wspólnych sukcesów

Pozdrawiam,
Imre

Jestem oczywiście na TAK.  :) Iskariota
Jestem za :) Nancy
Nie mam nic przeciwko. ;) - Essai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nintendods.pun.pl www.gimelarze.pun.pl www.asg-lubliniec.pun.pl www.shadowofbleach.pun.pl www.f1speed.pun.pl